Принц Гаррі та Меган Маркл у нових титулах їдуть до Шотландії

0
375

Не минуло так багато часу після першої королівської поїздки Меган Маркл у статусі герцогині, як дружина принца Гаррі знову пакує валізи напередодні чергового «титулованого» відрядження. Візит герцог і герцогиня Сассекські планують здійснити до Шотландії, де й вони займатимуться уповноваженими справами у новому статусі – графа і графині Дамбартон.
Відтак, за свої 38 років екс-акторка і вийшла заміж за принца, і народила наступника на королівський трон Великобританії, та ще й приміряла кілька високопоставлених титулів. Що ж, якщо у кіно жінка значних успіхів не досягла, на «особистому фронті» у неї усе склалось більш ніж пристойно – інші про подібне можуть тільки мріяти.

Вже цього місяця принц Гаррі разом із Меган Маркл та своїм маленьким сином завітають до королівської резиденції Єлизевети ІІ, Балморал, що у Шотландії. Годі й здогадуватись, із якою метою імените подружжя буде перетинати англійський кордон. Менше з тим, громадськість уже пліткує, що королівське сімейство може залишитись у просторому маєтку не на день і не на два.
Залишається сподіватись, що пара не пробуде у статусі графа і графині Дамбартон довіку. Та врешті усі чвари залишаться позаду і принц Гаррі із своєю дружиною повернуться до колишнього помешкання, що розташоване в Англії. А поки подружжя ще не поїхало у чергове відрядження, прихильники королівської сім’ї не припиняють цікавитись, яка врешті мета неочікуваної мандрівки.
У будь-якому разі, принц Гаррі от-от стане третім графом Дамбартоном у Шотландії. Відповідно, його дружина, Меган Маркл, перейме титул графині одразу, як перетне кордон країни. Варто зауважити, що наймення Дамбартон походить від маленького 20-тисячного містечка, у якому власне і розміщено маєток королівського сімейства Великої Британії.

Хто не чув, графи офіційно займають третю позицію за вельможністю після герцогів і маркізів. Принаймні, про це свідчить ієрархічна система британської аристократії. Хоча й після приїзду додому, принц Гаррі із дружиною знову повернуться до колишніх звань герцога і герцогині Сассекських. У який час це би не відбулось.
Що ж, поки подружжя ще не вирушило у відрядження, залишається здогадуватись, яка доля очікує на Меган Маркл під час серії офіційних прийомів у Шотландії. Ні для кого не секрет, що жінка давно як успішно засвоїла усі правила етикету та манерності. Єдине, що залишається під сумнівом – чи вдасться їй надалі стримувати у собі американську феміністку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here