“Принц на тарзанці”: як Кейт Міддлтон розважається із дітьми

0
423

Ні для кого не секрет, що титулована невістка королеви Великобританії завжди захоплювалась фотографією. Що не прогуляна – у мережі з’являються усе нові зворушливі світлини із дітьми та чоловіком герцогині. А прогулюється королівське сімейство нерідко. Втім, остання їхня прогулянка таки вдалась особливою. Принаймні, вона спричинила добрячого резонансу у пресі.
Спершу на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу у Twitter з’явились зворушливі кадри із невимушеної прогулянки парком герцога та герцогині Кембриджських. Згодом же у мережі поширили також відеоролик, який, безсумнівно, нікого не залишив байдужим. А вся справа у тому, що Кейт Міддлтон зі своїм сином Джорджем зачепили аж надто пікантну тему.


Якщо ви досі не бачили, як 36-річний принц Вільям розважається на тарзанці чи як маленький хлопчик оцінює свою титуловану маму на камеру – мерщій заходьте до інтернет-сторінки Кенсінгтонського палацу, там ще багато чого може вас здивувати. Тільки-от зверніть увагу на «свіжі» фотопублікації з останньої сімейної прогулянки та не пропустіть кумедний ролик.
На відео зафіксований буквально таки хаос прогулянки із дітьми. Коли чоловік «разом із усіма» катається на гойдалках, діти порозбігались хто-куди, а ти спіймала одного із них та заговорила на тему, яку завжди уникала при розмові із дітьми. На правду, ролик вийшов дуже навіть гармонійним, хоча й видається, ніби «прогулянка пішла не за планами».

На відео Кейт Міддлтон запитує у свого п’ятирічного сина, чи йому до вподоби парк, у якому вони відпочивають. Маленький Джордж не розгубився та поставив своїй матусі «двадцять» із «десяти». «Двадцять із десяти, непогано. Гадаю, мама добряче попрацювала», – відповідає на похвалу сина Кейт Міддлтон, титулована дружина принца Вільяма.
Варто зауважити, що паркову зону під назвою «Повернення до природи» герцогиня розробила самостійно та без сторонньої допомоги – спеціально для Виставки квітів у Челсі, що відбулась 20-го травня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here