Принц Вільям звернувся по допомогу до свого діда принца Філіпа

0
674

Нещодавно офіційно стало відомо, що Меган Маркл та принц Гаррі переїжджають з Кенсінгтонського палацу у власне житло – котедж Фрогмор. у квітні у пари має з’явитися на світ первісток, однак, ходять чутки, що переїзд спровокували сварки між 37-річними Кейт Міддлтон та Меган Маркл. З цього приводу принц Вільям звернувся за порадою до свого 97-річного діда принца Філіпа.
Повідомляють, що герцог Кембриджський запитав у принца, чи такий поділ буде нормальним, адже тепер Вільям, Гаррі та їхні родини абсолютно відокремляться один від одного. Принц Філіп – вже понад 70 років шанований член королівської родини, а також, на думку герцога, його думка буде неупередженою і справедливою через заслуги перед громадськістю.

Персонал Меган та Гаррі тепер працюватиме з Букінгемського палацу, і вони вже “відрізали” всі зв’язки з Кенсінгтонським палацом, де проживають Вільям і Кейт. Сара Латхем, яка була старшим радником Гілларі Клінтон, тепер очолить їхню команду зв’язку.
Чутки про те, що молоді герцогині не ладять між собою з’явилися ще минулої осені, однак правдивість того, що кажуть, залишається під великим знаком запитання. Щодо переїзду Меган та Гаррі одне з близьких до них джерел повідомило, що “ці зміни повинні забезпечити успіх у майбутньому”.

До речі, Меган Маркл активно готується до появи малюка. З її графіку зникли усі офіційні зустрічі аж до самої осені. Досі невідомо дитина якої статі народиться у герцогів Сассекських. Самі вони цю інформацію не розголошують і запевняють, що це стане сюрпризом навіть для них.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here