Принцеса Беатріс остаточно скасувала заплановане весілля

0
320

Остання неодружена онука королеви Єлизавети ІІ змушена перенести шлюбну церемонію. Якщо раніше принцеса Беатріс та наречений Едоардо Мапеллі Моцці вирішили провести скромне торжество, то нині закохані прийняти рішення відкласти заплановане весілля на тлі спалаху коронавірусу, передає 24 Lifestyle.
Пандемія коронавірусу звела нанівець плани королівського сімейства, яке було змушене самоізолюватися в особистих маєтках. Так, одне з найгучніших весіль року принцеси Беатріс та її обранця італійського бізнесмена Едоардо Мапеллі Моцці довелося скасувати.
Інсайдери з близького оточення закоханих повідомили виданню People, що церемонія, яка була запланована на 29 травня у Лондоні, переноситься. Остаточне рішення пов’язане з тим, що уряд Британії вирішив продовжити карантинний режим щонайменше на три наступні тижні. Через введені обмеження підготовка до торжества неможлива.

Зважаючи на нестабільну ситуацію у світі, Беатріс та Едоардо поки не визначилися з датою, на яку перенесуть весілля. Зауважимо, вони були цілком свідомі того, що коронавірус може перекреслити всі їхні плани і навіть не надсилали гостям весільні запрошення.
“Наречені не планують змінювати місце святкування та проводити весілля. Наразі вони навіть не думають про своє одруження,” – запевнили інсайдери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here