Вівторок, 26 Вересня, 2023

Раян Рейнольдс запускає програму расової інклюзивності для своїх майбутніх фільмів

Раян Рейнольдс у Твіттері оголосив про нову ініціативу підтримки початківців кінематографістів. У двохвилинному відео актор визнав, що, попри свою спільну роботу, кіноіндустрія продовжує втрачати деякі таланти.


“Створення фільму – це колективна робота”, – сказав Раян. “Але протягом дуже довгого часу ця група систематично виключала чорношкірих, корінних жителів та цілий ряд інших маргіналізованих громад”.
46-річний Рейнольдс поділився своєю прихильністю забезпечення можливостей для представників “BIPOC” та інших непредставлених громад. Він також підкреслив, що люди різного віку можуть подати заявку на його ініціативу групових зусиль.
“Отже, ось що ми зробимо. Я збираюся почати знімати фільм цієї осені”, – сказав він.” І я маю намір залучити від 10 до 20 стажерів із товариства “BIPOC” та всіх інших маргінальних спільнот”.
“Як би там не було, ці новобранці – вони будуть отримувати зарплату, житло та подорожувати з моєї платні”, – сказав Рейнольдс. “Вони будуть проводити свої дні на знімальному майданчику, навчаючись у професіоналів, отримуючи реальний життєвий досвід, який вони зможуть використовувати в іншій роботі, а потім, сподіваюся, якщо вони не дуже розчаруються, то кар’єру в кіноіндустрії”.
Він завершив оголошення закликом до дії: “Це запізніла дія, але я повинен подякувати Netflix та Skydance за те, що вони дозволили нам зробити це, і оскільки це називається груповими зусиллями, ми сподіваємося, що люди з привілеями приєднаються до цих зусиль”.
Ініціатива Group Effort Initiative, очолювана Раяном Рейнольдсом, оголосила на своєму веб-сайті, що деякі деталі для зйомок все ще допрацьовуються. Подробиці зйомок та заявки будуть оголошені на наступному тижні.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles