“Реп-вечірка у джакузі”: як Cardi B розважається із Offset

0
365

Навіть асоціативно не пригадуйте про спокійний і злагоджений шлюб, якщо справа бодай якось зачіпає голлівудських знаменитостей. Жодного спокою та перепочинку, і це навіть без слова про невпинні гастролі чи зйомки. Треба ж якось відпочивати від публічності? Подружжя реперів Cardi B та Offset осмислили це дещо інакше, оприлюднивши відео із власної VIP-паті у мережі.
Бікіні, прикраси, алкогольні напої та… джакузі. Усе за класикою жанру. Тільки-от обійшлось без зіркових гостей. Лише він і вона, Cardi B і Offset на розкішному відпочинку під сонцем. Варто згадати, що наприкінці минулого року ходили чутки про можливість розлучення реперів. З огляду на відеопублікацію, чутки залишаються чутками, допоки імените подружжя невимушено насолоджується товариством один одного та, звісно, запальними ритмами музики.

View this post on Instagram

We crazy ?CLOUT

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


Так, після заміжжя змінюється далеко не кожна. Зовсім не змінилась і Cardi B. Усе ті ж шокуючі образи у сяючій нижній білизні, усе ті ж еротичні відео, усе ті ж провокативні кліпи. Стосовно останнього, реп-зірка повернулась до «минулих звичок» чи не одразу після пологів. Ба більше – вона одразу взяла із собою своє новонароджене маля, що не менш вражаюче.
Мовиться про композицію «Money», у якій зірка зухвало висловила хитке положення жінки у суспільстві. Як не парадоксально, сама ж опинилась під прицілом упереджених кіл населення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here