Рідкісний кадр: Пенелопа Крус з дітьми в Мадриді

0
1117

45-річна Пенелопа Крус і 50-річний Хав’єр Бардем ведуть дуже закритий спосіб життя, тому зняти їх на публіці в компанії двох дітей – велика рідкість. Однак іноді папараці все ж посміхається удача: так, днями Пенелопа, Хав’єр, їх шестирічна дочка Луна і восьмирічний син Лео були помічені на ланчі в Мадриді.
Зоряне сімейство зустрілося з друзями та їхніми дітьми, і цією великою компанією вони всі разом вирушили перекусити прямо в парку на відкритому повітрі. На кадрах репортерів дочка Пенелопи, Луна, сидить на колінах у подруги сім’ї і щось з апетитом їла з тарілки. Син Лео в цей час сидить поруч і теж насолоджується ланчем. На цих кадрах є і сама Пенелопа, а ось Хав’єр в об’єктиви репортерів не потрапив.


Нагадаємо, що Пенелопа Крус вкрай рідко розповідає про своїх дітей журналістам і намагається всіляко захищати їх від уваги преси. Однак в своїх інтерв’ю актриса зізнавалася, що хотіла стати матір’ю весь час, що себе пам’ятає. Зірка також розповіла, що поява сина і дочки на світ кардинально змінило її життя.

“Материнство, безумовно, зробило мене набагато щасливішою. Зі мною сталося багато, про що я й гадки не мала. Це як революція всередині: весь світ починаєш бачити інакше, перестаєш думати тільки про себе. І це дійсно зміни на краще” – поділилася Крус своїм досвідом.


Пенелопа також розповіла, що після народження дітей зробила все для того, щоб знайти баланс між сім’єю і роботою. Так, зірка намагається зніматися тільки в одному великому фільмі в рік, а також відмовляється працювати у вихідні дні, щоб повністю присвячувати цей час дітям.
Нагадаємо, що Пенелопа Крус і Хав’єр Бардем почали зустрічатися в 2007 році. Через три роки актори зіграли весілля на Багамських островах – торжество проходило в будинку їхнього спільного друга. У 2011 році у Пенелопи та Хав’єра з’явився первісток Лео, а ще через два роки народилася дочка Луна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here