Рікі Мартін поділився милим фото з маленькою донькою

0
516

Рікі Мартін разом з партнером Джваном Йосефом виховує чотирьох дітей, народжених сурогатними матерями. Зараз головною улюбленицею артиста є єдина дочка Люсія. Поруч з малятком артист проводить весь вільний час.
В очах шанувальників 47-річний Рікі Мартін є успішним артистом, який ось уже більше 20 років безупинно гастролює з концертами по всьому світу. Сам же музикант неодноразово зізнавався, що зараз список його пріоритетів очолює сім’я. У співака є 11-річні сини Маттео і Валентино, однорічна дочка Люсія.
Музикант рідко публікує фотографії дітей, тому кожен їх знімок в соціальних мережах викликає бурхливий інтерес шанувальників. На цей раз Мартін показав маленьку доньку. “Мрія мого життя”, – підписав кадр багатодітний батько.
“Чарівне малятко. Відчувається, що вона оточена любов’ю”, “Сини – просто ваша копія, а ось дочка поки не дуже схожа”, “Діти – це щастя, і у вас його багато”, – розчулювалися фанати зірки.

Нагадаємо, що щасливі батьки не стали обмежуватися трьома спадкоємцями, і в вересні Ріки повідомив про швидке народження четвертої дитини. Вони з партнером Джваном Йосефом завжди мріяли про велику родину.
“Сім’я – моя сила. Ви надихаєте мене кожен день, ви мотивуєте мене продовжувати те, що я роблю. Повинен сказати вам, що ми вагітні. Ми чекаємо дитину”, – зізнався музикант на щорічній вечері Human Rights Campaign.

Відносини Ріки і Джвана почалися в 2016 році. Пара не стала приховувати роман і розповіла про свої почуття на шоу Елен Дедженерес. Уже тоді музикант заявив, що хоче бути багатодітним батьком.
Зараз Рікі намагається зробити все можливе, щоб його спадкоємці ні в чому не мали потреби. Старші сини музиканта відвідують одну з найпрестижніших шкіл в США. А ось малюки Люсія і Ренн поки не супроводжують тата на червоних килимових доріжках. В інтерв’ю артист підкреслював, що діти не повинні розплачуватися за його популярність, тому він не намагається зробити їх публічними персонами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here