Роббі Вільямс запросив на день народження дочки її сурогатну матір

0
297

У вересні молодша донька Роббі Вільямса та Айди Філд, маленька Колетт, відзначить свій перший день народження. З цієї нагоди зіркові батьки збираються влаштувати вечірку на Гаваях. Колетт Вільямс – третя довгоочікувана дитина Роббі та Айди, з’явилася на світ завдяки сурогатної матері. За 9 місяців вагітності жінка, що виносила парі дитину, стала для Вільямс по-справжньому близькою людиною.

View this post on Instagram

?

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on


Тому перший день народження молодшої дочки вони вирішили відзначити в повному батьківському складі. Роббі та Айда підтримують тісні відносини з цією жінкою і планують провести разом з нею відпустку.
Нагадаємо, у вересні минулого року Роббі Вільямс і Айда Філд повідомили шанувальникам про радісну подію в соцмережах. І, звичайно, вона буде почесним гостем на великій вечірці, яку Роббі збирається влаштувати в день народження доньки, повідомляє інсайдер The Mirror.

View this post on Instagram

She Likes It Like That #cocopow #lavidacoco ?AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on


Весь цей час ми тримали в секреті одну прекрасну новину. У нас народилася донька. Ласкаво просимо в цей світ, Колетт Джозефін Вільямс. Щоб зустріти тебе, ми пройшли довгий і складний шлях, саме тому ми нікому не говорили про тебе заздалегідь. Ця маленька леді біологічно наша дитина, яку виносила абсолютно неймовірна сурогатна мати, якій ми безмежно вдячні.
Ми на сьомому небі від щастя, що це прекрасне дитя з’явилася в нашому житті. Як колись було з Тедді та Чарлі, ми просимо поважати Колетт і наше право на приватне життя, – написала у своєму Instagram Айда Філд під чорно-білою фотографією, на якій видніється ручка новонародженої дівчинки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here