“Романтика по-президентськи”: як Меланія Трамп святкувала іменини

0
626

Хто би міг подумати, але й президентське сімейство без публічної романтики не обходиться. Допоки голлівудський зірковий бомонд влаштовує яскраві вечірки у Вегасі, президент Сполучених Штатів Америки тішить свою кохану по-своєму. Відтак, черговий день народження Меланії Трамп, вона ж перша леді, без інтимної атмосфери не обійшовся. Хоча й вечір вийшов не надто приватним.
Спеціально до дня народження своєї дружини Дональд Трамп запросив до романтичної вечері ще одну імениту подружню пару, японського прем’єр-міністра із дружиною. Прикро чи ні, але святкування пройшло у рамках офіційної зустрічі, хоча й в обстановці доволі таки неформальній. До того ж, вечеря відбулась не в одному із столичних фешенебельних закладів, а у Білому домі, що у Вашингтоні.


«Ми святкуємо день народження нашої першої леді», – пояснив американський президент Дональд Трамп цієї п’ятниці для офіційного веб-сайту Білого дому. «Це її день народження. Відтак, саме вона вирішувала, як ми його проведемо. Я запитав, чи хотіла б вона повечеряти із подружжям японського прем’єра та його дружини – вона погодилась», – як переконує Трамп, останнє слово було таки за першою леді.
Нагадуємо, минулого року святкування 48-го дня народження Меланії Трамп пройшло у більш неформальній атмосфері. Статусне подружжя провело вечір у своєму маєтку та без сторонніх поглядів. Цьогоріч президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вирішив влаштувати суспільний кейс, що безумовно вразило його дружину.

Як зазначає власне Меланія Трамп: «Це не привід для чуток. Насамперед, я мама та перша леді. У мене є більш важливі речі, ніж проведення вечірок. Я знаю, що людям до вподоби критикувати мою роль дружини президента. Але я роблю усе, що в моїх силах. І, навіть, більше».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here