Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем на прогулянці з сином

0
953

У Беверлі-Хіллз 31-річна Розі Хантінгтон-Уайтлі проводить багато часу: там у неї затишний будинок, в якому є все необхідне для сімейного життя. На днях папараці сфотографували її на прогулянці з 51-річним нареченим Джейсоном Стетхемом та півторарічним сином Джеком.
Всі троє гуляли в парку. Коли малюк втомився бігати, батьки посадили його в прогулянкову коляску у вигляді помаранчевої машинки. На прогулянці пара була одягнена зручно та невимушено. Розі була в довгій сірій накидці, доповнивши її чорними штанами, футболкою та кросівками. Джейсон був в чорних штанах і в легкій непромокаючій курточці, на голові в нього була кепка зеленого кольору.

У січні минуло рівно три роки після заручин пари. Хантінгтон-Уайтлі і Стетхем вже кілька разів відкладали своє весільне дійство, але шанувальники все ще сподіваються побачити Розі в платті нареченої.
Нагадаємо, британська супер модель говорила в інтерв’ю, що Джейсон добре справляється з батьківством.
“Знаю, що це звучить банально, але материнство – найчарівніший досвід. Все, звичайно, змінилося – я всю себе віддаю малюкові. Отримую величезне задоволення від материнських турбот. До речі, Джейсон прекрасний батько. Мені дуже подобається спостерігати за тим, як він проводить час з Джеком”, – говорить Розі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here