Розі Вайтлі вразила своїм виглядом після пологів

0
860

Відома супермодель Розі Хантінгтон-Вайтлі нещодавно народила дитину. Розі народила довгоочікуваного первістка від актора Джейсона Стетхема. Чудовою новиною модель поділилася на своїй сторінці в Instagram. Проте, за короткий термін часу зірка змогла відновити форму після вагітності.
Всім відомо, що Розі Хантінгтон-Вайтлі, одна з “ангелів” Victoria’s Secret. Модель нещодавно опублікувала пікантне фото в нижній білизні, та здивувала чудовою формою своїх підписників у соціальній мережі.


Шокує те, що їй вдалося в найкоротші терміни відновитися після пологів. Але завдяки чому їй вдалося це зробити, поки не розповідає. Відомо, що Розі Хантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стетхем, на даний час свої стосунки офіційно не підтвердили.
Цікаво що кар’єру моделі почала у віці 16 років під час навчання в коледжі Тавісток, після відправлення анкети на здобуття вакансії спеціаліста зі зв’язків з громадськістю в модельне агентство «Profile Models» у Лондоні.
Роботодавець запропонував Розі модельну кар’єру. У 2004 році дебютувала на показі тижня високої моди в Нью-Йорку. У цьому ж році знялася для обкладинок журналів «Elle Girl» і «Teen Vogue».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here