Секретне одруження Майлі Сайрус та Ліама Хесворта

0
464

Майлі Сайрус та Ліам Хесворт перейшли на новйи рівень відносин: вони одружились. Про подію ми дізнаємось від Конрада Джек Карра, а саме з його сторіс на інстаграм-сторніці. Сайрус та Хесворт хотіли зберегти інформацію про шлюб в таємниці, а на весіллі були присутні лише найближчі друзі. На першому фото ми бачимо Майлі у білій сукні, яка виглядає з-за плеча Ліама, який одягнений в смокінг. Обоє збираються відрізати шматочок весільного торту.

В березні Сайрус планувала дуже секрктне весілля з особливими гостями. ”Вона нічого не анонсувала, тому що все буде надсекретно, а найближчі друзі дізнаються про це в останній момент.”, – каже джерело, – ”Зараз вони роблять все на свій лад. Водночас для TMZ Майлі розповіла, що насправді весілля лише формальність, а найважливішим є любов один до одного. На наступному зображенні кульки із написом ”Містер” та ”Місіс” та гості в звичайному одязі грають в якусь гру.

Інше джереоло розповідає, що було достатньо заручин в жовтні 2016. Говориться, що це був символ згоди, і цього символу їм було достатньо. Майлі Сайрус тоді сказала, що вона не збирається виходити заміж, не зважаючи на заручини. Вона не думає, що шлюб укріплює відносини. Тепер ми бачимо, що зіркова пара таки-одружилась.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here