Селена Гомес подарувала своїй двоюрідній сестрі дівич-вечір мрії

0
338

Поки увесь світ обговорює те, що Селена Гомес назвала соціальні мережі “злом” і пустою тратою часу, співачка продовжує вести активний спосіб життя і насолоджуватися кожною миттю у офлайн. Своїй найкращій подрузі і двоюрідній сестрі Прісциллі Делеон зірка подарувала відпустку-мрії у Мексиці з нагоди дівич-вечора.
Дівчата та їхні друзі провели чотири незабутні дні на казковому курорті Пунта Міта у готелі “Four Seasons”. На своїй Instagram-сторінці сестра Гомес поділилась яскравими знімками з морського узбережжя на фоні чарівного заходу сонця.
“Я би не хотіла, щоб іще хтось стояв поруч зі мною. Моя подружка нареченої (Селена Гомес) дійсно “зробила” ці вихідні і подарувала мені канікули моєї мрії. Я безмежно тобі вдячна!” – пише дівчина під спільними фото.


Очевидці розповіли деякі деталі про відпочинок дівчат. За їхніми словами, поїздка була дійсно “солодкою”. “Група провела багато часу на пляжі і в басейні, а також відправилася на кілька екскурсій за межі готелю. Одного дня вони орендували квадроцикли і поїхали через джунглі рядочком на вершину гори, де позували для фотографій. Вони чудово провели час”.
На пляжі, каже інсайдер, вони по-справжньому розслаблялися: їм встановили настільні дивани і подали обід. “Всі дівчата сиділи колом, говорили і веселилися. Група повернулася до Лос-Анджелеса у неділю вранці.

View this post on Instagram

my fam is getting married ?

A post shared by Theresa (@tmarie247) on


Як бачимо, Селена Гомес дійсно чудово проводить час і чудово обходиться без Instagram, на відміну від її подруг, які досі активно публікують фото у соціальній мережі. Та все одно співачка з камерою “на ти” і не втратила можливості зробити декілька спекотних знімків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here