Селена Гомес посварилася з подругою, яка пожертвувала їй нирку

0
441

Два роки тому лікарі виявили у зірки серйозні ускладнення через перенесену хворобу Лібмана-Сакса. Співачці була потрібна термінова трансплантація нирки. Краща подруга Франсія Райса зважилася на донорство, але скоро пошкодувала про свій вчинок.
2017 рік Селена Гомес згадує як страшний сон. Тоді лікарі діагностували у 27-річної артистки вовчак, яка як з’ясувалося, довгий час була причиною депресії та панічних атак. Захворювання спровокувало важкі ускладнення. У підсумку життя співачки висіло на волосині, потрібна була термінова операція з пересадки нирки. Донором виступила 31-річна актриса Франсія Райса.


Шляхетний вчинок зблизив подруг. Вони багато часу проводили разом, ділилися в Мережі спільними знімками і присвячували один одного в особисті переживання. Однак нещодавно іноземні журналісти з’ясували, що артистки в серйозній сварці. За словами інсайдерів, конфлікт стався ще восени минулого року, ініціатором нібито стала Селена Гомес.
Кажуть, Селена обіцяла рятівниці ретельно стежити за своїм здоров’ям та відмовитися від спиртних напоїв. Але після успішної реабілітації знову повернулася до шкідливих звичок. Подібна поведінка дуже засмутила подругу, яка пожертвувала для неї ниркою. Дівчата сильно посварилися й припинили спілкування. Сама ж співачка заперечувала звинувачення в зловживанні алкоголем. “Хтось бачить мене з келихом вина? Я не намагаюся сховатися. Це моє життя”, – обурювалася артистка.

До слова, в минулому році знаменитість була госпіталізована з нервовим зривом. Фанати припустили, що так на неї вплинула новина про одруження Джастіна Бібера. “Селена якийсь час перебувала в депресії. Відчувши себе погано, вирушила до лікарні. Зараз вона оточена близькими людьми та рідними, які всіляко її підтримують. Гомес проходить лікування на східному узбережжі, і їй вже значно краще”, – говорили в оточенні співачки.


Крім того, зірка стала критично ставитися до своєї зовнішності. Артистка піддалася в Мережі потужній атаці хейтерів, які образливо відгукувалися про її фізичні дані. “Вони змушують мене по-іншому дивитися на своє тіло і відчувати себе недобре. Я думаю, що для молодих людей, в тому числі й для мене, дуже шкідливо витрачати свій час, зосереджуючись на всіх цих коментарях”, – говорила Селена.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here