Селена Гомес розлучилася з бойфрендом

0
902

Американська співачка Селена Гомес не тільки знялася в гламурному фотосеті, а й поділилася потаємними думками в інтерв’ю. Артистка відповіла на головне питання, яке цікавить всіх шанувальників співачки вже близько місяця.
Селена зізналася, що їй і Абелю Тесфайе після закінчення стосунків вдалося зберегти дружні відносини, та залишитись друзями. “Ми закінчили роман як найкращі друзі, підтримуючи один одного, у мене ніколи такого не було. Це щось незвичайне та неоціненне для мене”- розповідає співачка.
Що стосується її інтригуючих прогулянок з екс-бойфрендом Джастіном Бібером, з яким вона зустрічалася кілька років тому, Гомес відповіла неоднозначно: “Мені двадцять п’ять. Чи не вісімнадцять або двадцять. Я ціную людей, які вплинули на моє життя. Можливо, раніше не все йшло правильно. Але це не означає, що у мене пропадає бажання піклуватися про цих людей”- ось так вона дала пояснення щодо відновлення роману з Бібером.
Співачка також прокоментувала нашумілу ситуацію із секс-домаганнями та згвалтуваннями в Голлівуді: “Я плакала … Мені пощастило ніколи не зустрічатись з цими жахами, через які проходили інші жінки. У моїй родині є такі. Я намагаюся допомагати тим, хто приходить до мене, створювати для них безпечне середовище”, – підсумувала артистка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here