Шанувальники закликали “погладшавшу” Сінді Кроуфорд не світитися поруч з донькою

0
767

Спільну фотографію, на якій модель відображена на тлі суперхудої Кайі Гербер, привела шанувальників в шок. Нещодавно, папараці в Нью-Йорку сфотографували Сінді Кроуфорд з її дочкою Каєю, коли вони поверталися додому зі спортивного тренування. Обидві моделі були одягнені в спортивному стилі – вузькі легінси та майки.

Фото здивувало користувачів соцмереж: на тлі своєї дуже худої 17-річної доньки, 52-річна зіркова мама виглядала надто пишною, ніж є насправді, та зі своєю ідеальною фігурою більше схожу на плюс-сайз-модель.
Шанувальники неабияк пожартували над формами Сінді Кроуфорд, і навіть закликали “погладшавшу” американську модель не світитися поруч з донькою, та не виходити з нею в світ, щоб не створювати помилкове враження про свою зовнішність.
Нагадаємо, що Кайя Гербер почала зніматися в рекламі в якості моделі в п’ятирічному віці, проте найбільшого успіху в цій сфері досягла за останні 2,5 роки – яскрава, красива зовнішність та успішна кар’єра її матері допомогли юній дівчині прорватися на алею слави.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here