”Мені не соромно про це говорити”: Шарліз Терон поділилася подробицями вбивства батька її матір’юro

0
348

Голівудська акторка Шарліз Терон поділилася спогадами про найгіршу ніч у своєму житті, коли її мати застрелила батька. Знаменитість детально описала те, що трапилося в інтерв’ю National Public Radio.
“Мій батько був алкоголіком все життя – я не знала його іншим. Це була безнадійна ситуація, з якої наша сім’я не могла вибратися. Кожен день непередбачуваний, коли ти живеш з алкозалежним, і це почуття залишається з тобою на все життя, і не тільки через ту фатальну ніч. Я думаю, що наша родина була не зовсім здоровою”, – зізналася Шарліз.
В ту фатальну ніч, за словами Терон, її батько був настільки п’яний, що “не міг йти, коли входив у дім з пістолетом”.
“Ми з мамою були в моїй спальні, коли все трапилося. Ми притулилися до дверей, тому що він намагався вибити її. Потім він зробив крок назад і тричі вистрілив у двері. Жодна з цих куль не влучила в нас, і це просто диво. Але моя мама вирішила запобігти біді”, – сказала актриса.

При цьому Шарліз зазначила, що насильство, яке їй довелося пережити у своїй сім’ї, вона поділяє з багатьма людьми і не соромиться про це говорити.
“Мені не соромно про це говорити, тому що я думаю, що чим більше ми говоримо про подібні речі, тим більше розуміємо, що ми не самотні. Для мене це завжди була історія про те, що значить вирости і жити поряд з людиною, що страждає від залежності, і які наслідки це може мати”, – підсумувала вона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here