“Ще не народила”: Букінгемський палац зробив заяву стосовно Меган Маркл

0
478

Увесь світ затамував подих в очікуванні, адже на календарі вже травень, а це означає, що ось-ось Меган Маркл має народити. Однак, від герцогині та Букінгемського палацу досі не було ні звуку. ЗМІ почали припускати, що, можливо, Маркл настільки захопилась “грою у конфіденційність”, що вирішила не розповідати про те, що вже народила. Однак, сьогодні Букігемський палац офіційно заявив, що одразу повідомить пресу про появу малюка на світ.
Палац оголосив, що принц Гаррі та Меган дійсно тримають народження своєї дитини в приватному порядку, а наступного тижня герцог ще має зустрічі за кордоном. Але ні, дитина ще не народилася.
Королівський репортер газети “Daily Mail” Ребекка Інгліш у своєму Твіттері також запевнила, що “якщо вони [Палац] зможуть сказати нам, що Меган народжує, вони це зроблять”. Вона також зазначила, що Гаррі скасує заплановану раніше поїздку до Нідерландів, адже “дитина в нього на першому місці”.

Ще один англійський журналіст Кріс Шіп заявив у соціальних мережах, що пара навідріз відмовляється від типової фотографії з новонародженим біля лікарні. Їхні перші світлини, як сім’ї з трьох осіб, будуть зроблені лише за кілька днів після народження дитини, коли вони всі разом облаштуються у Віндзорі. Як повідомляє “CNN”, вони запросять “невелику групу журналістів, фотографів, щоб разом з ними відзняти перші сімейні портрети”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here