Що відомо про стан здоров’я Анастасії Заворотнюк

0
672

Заворотнюк пройшла курс хіміотерапії – і променевої терапії, але лікування не дало потрібного ефекту. У зірки серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк, нещодавно виявили рак мозку. З’явилася інформація також, що акторка впала у кому. Ніколи не залишила байдужим така новина.
Так, колега Заворотнюк Стас Садальський оприлюднив своє останнє на даний момент звернення до Анастасії. Він показав переписку із зіркою на власній сторінці у соціальній мережі Instagram.


На зображенні видно, що артистка дякує Стасу за підтримку, на що він відповідає: “Настя, я тебе люблю!”. В останньому на даний момент повідомленні від 14 вересня Садальський запитує, чи потрібна їй допомога. Це повідомлення було доставлене, але так і не прочитано.


Пізніше Садальський повідомив, що він не може оцінювати стану акторки. За його словами, у нього є можливість зв’язатися із Заворотнюк, але він боїться їй телефонувати. Як відомо, Анастасія Заворотнюк пройшла курс хіміотерапії – і променевої терапії, але лікування не дало потрібного ефекту. Пухлина дала метастази в мозок.


Заворотнюк ввели в медикаментозну кому, тому що на тлі хвороби почалося запалення легенів, з яким організм не може боротися. Лікарі збираються провести консиліум, щоб обговорити можливість проведення операції. В такому стані ризик для життя Заворотнюк дуже великий. Зараз актриса знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів, їй поставили такий діагноз, що й Жанні Фріске 4 роки тому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here