“Шокуюче”: скільки обійшлось “Легендарне Різдво” Вест-Кардашьяш

0
362

Передріздвяний вечір – неабияк важливий день для сім’ї Кардашьян. Відтак, чи не найвідоміша телевізійна пара, Каньє Вест та Кім Кардашьян, цьогоріч приклали максимум зусиль і коштів, щоб святкування видалось незабутнім. У помешканні зіркового подружжя з’явився справжній «Північний полюс». Сніг, по якому можна навіть санями кататись, вартував 60 мільйонів доларів із спільного бюджету.


Незабаром, на офіційній сторінці у Twitter пара оприлюднила сімейне фото із трьома своїми дітьми. Тлом світлини став чудернацький інтер’єр, створений спеціально до Різдва – «зимова країна чудес» із сніговиками та ялинками.


Загалом, на гламурну паті Вест-Кардашьян витратили 1,3 мільйонів доларів. Та на цьому не спинились. Вони насипали поруч з будинком снігові кучугури, щоб діти змогли гратись із санчатами. А ще – подружжя придбало чудернацькі скульптури від австралійської мисткині Кеті Темін.


На іншій частині подвір’я пара розмістила танцювальні намети. Однією із найбільш неочікуваних частин вечора виявився гість – Джон Ледженд. Згодом, Каньє опублікував у соціальних мережах уривок «приватного» концерту друга сім’ї та назвав його «Легендарним Різдвом».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here