Сімейство Кардашьян не у повному складі – причини

0
620

Традиційно, із далеких 80-х і до сьогодні родина Кардашьян-Дженнер щорічно з’являється на різдвяних листівках. Втім, напередодні 2018 іменита сім’я оголосила, що «забула» про свій звичай.
«Оскільки минулого року у нас і без цього було вдосталь драм, зібратись на спільній світлині не вдалось», – зазначила Кім. У дійсності, усе зводилось до того, що традиція зникне на тлі численних інтриг. Проте напередодні 2019-го ситуація склалась інакшим чином і «вони згадали».

У передріздвяний вечір на офіційній сторінці Хлої Кардашьян з’явилась очікувана всіма світлина, де, нарешті, зібралась сім’я «KaJenner». Дев’ять «дітей Кардашьян» вбрались у по-зимовому білі наряди, а от Хлої виділилась золотою короною на голові. «Щасливого Різдва! Усі ми бажаємо вам любові та гармонії. Безсумнівно, це найважливіше у ці святкові, родинні дні», – підписала світлину одна із сестер.


Ліворуч на фото – Дрім Кардашьян (донька Блек Чіни та Роба Кардашьян), що обіймає свого кузена Мейсона, сина Кортні. Майже посередині фото сидить Хлої зі своєю новонародженою донькою на руках. На колінах Кортні сидять маленькі Пенелопа та Раян Дизік. На іншій частині світлини Кайлі та Кім Кардашьян – теж зі своїми дітьми.
Варто зауважити, що на різдвяній листівці відсутні Кендалл Дженнер і всі «татусі» – Каньє Вест, Скотт Дизік, Трістан Томпсон і Роб Кардашьян. А також, немає на світлині мами іменитої сім’ї – Кріс Дженнер. Причиною цього стали проблеми із графіком більшості членів родини – спробувала пояснити не зовсім спільне фото Кім Кардашьян.

«Різдво 2018. Цьогоріч ми чекали до останнього, щоб зробити традиційну листівку. Графіки, які ми намагались задля цього відкоригувати, ніяк не співвідносились із планами усіх членів сім’ї. Моєму чоловіку часто доводилось покидати місто. Втім, у переддень Різдва ми зрозуміли, що треба це зробити негайно. Усі діти поруч – це головне», – прокоментувала сімейну світлину Кім на своєму інстаблозі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here