«Сімейство монстриків»: Влад Топалов зворушливо подякував Регіні Тодоренко

0
553

У грудні минулого року Влад Топалов і Регіна Тодоренко стали батьками. З того часу Інстаграм просто «вибухає» від милих знімків та щирих зізнань, які молоде подружжя поширює у мережі. У своєму новому дописі 33-річний російський музикант Влад Топалов подякував своїй дружині за все.
Під світлиною, де їхнє сімейство у подібних футболках, Влад написав: «Два монстри з їхньою мамою. Дорога мамо, дякуємо за все. Просто найкраща! Ми любимо тебе більше за все на світі та завжди будемо вдячні тобі! Ти здійснюєш наші мрії. Ми не виживемо без тебе! Тому, будь лааааска, не залишай нас! Ти нам буквально дуже потрібна! Це вже питання виживання, а не комфорту!». 

View this post on Instagram

2 monsters with their mom???? Dear, mom! Thank you for everything you are! Simply the best! We love you more than anything in life, and we will always be thankful to you! You made our dreams come true! We would not and WILL NOT survive without you! So pleeeeeaaaaaseeeee don’t leave us! We literally need you very very much. Its a question of survival much more than comfort!?? P.S. even though i’m old and ugly – you are always the best for me, no matter what! All of me loves all of you! All – have a great day! Cheers ? #vladtopalov #vtteam #jeeprussia #буднитт #владтопалов #папасын #семья #family #monstersparents #monstersmom #ivecreatedamonster @kidsmarketru

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on


Поскриптум співак додав, що кохає Регіну. 28-річна Тодоренко, в свою чергу, поширила подібне фото. «Влад Топалов, ти такий старий став, фу, зморшки на обличчі, фу, щічки обвисли. Але я все одно тебе кохаю, не зважаючи на те, що ти страшненький!» – жартівливо підписала знімок одеситка Регіна. Такий текст – відповідь хейтерам, які пишуть негативні коментарі Топалову, говорячи, що він виглядає старим.


Більшість фанів оцінило почуття гумору зіркової пари: «Круто, коли в сім‘ї жартують один з одного!», «Гідна відповідь хейтерам!», «Здорові жарти створюють сприятливу атмосферу у сім‘ї!», «Владу дуже пощастило з дружиною!», «Супер пара!», «Ось це я розумію кохання!», «Все з іронією!».
Однак, велика частина підписників Регіни так і не зрозуміла жарту та основного посилу цього підпису. Юзери написали, що після цих слів Влад мав би піти від співачки. Регіна на коментарі не реагує, аналогічно – Влад Топалов. Вочевидь, на святах вони просто насолоджуються один одним та сином Михайлом, якому вже зовсім скоро виповниться півроку. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here