Скандальна Асмус поділилася найпотаємнішим: “Синдром відмінниці”

0
317

Христина Асмус – російська актриса, що прославилася роллю соромливою Варі у серіалі “Інтерни”, і є дружиною російського коміка Гаріка Харламова. Нещодавно зірка оскандалилася через відвертої еротичної сцени у фільмі “Текст”, після чого її довго цькували в соцмережах. Але красуня не сумує і не звертає увагу на хейтерів, а продовжує ділитися яскравими фото у своєму Instagram.

View this post on Instagram

С середины сентября я нахожусь в режиме – «выжить». Я спала за всё это время столько..сколько, наверное, дней за 5 спят ? И я, безусловно, сама виновата. Даже когда выдавались относительно свободные часы, я всегда боялась позволить себе выдохнуть ??‍♀️ Близкие говорят, что «никакой это не ‘особый’ период. Когда у тебя было иначе?» Да. Я решительно не умею отдыхать ? Не умею расслабляться ??‍♀️ Вообще. Даже дома или в отпуске я постоянно куда-то бегу, что-то учу, пишу, придумываю, расписываю, собираю ??‍♀️ И всегда тороплюсь. И нервничаю тоже постоянно. И «синдром отличницы» победить никак не могу ? А так хочу научится иногда просто лежать и смотреть в потолок)))) Какие у вас рецепты? Как вы отдыхаете? Что помогает вам расслабиться ПО-НАСТОЯЩЕМУ? Хохмы в виде советов про секс и бухлишко оставьте, не помогает ?

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on


Так, в цей раз Христина показала милий кадр, на якому позує в простому вбранні, а в підписі до нього відверто розповіла про особисте. Перед камерою актриса з’явилася в сірому комбінезоні і чорному піджаку. Її волосся розпущене і красиво укладене, а на обличчі легкий макіяж з акцентом на очах.
Асмус сидить в цікавій позі, спершись на спинку стільця, і пильно дивиться в камеру. У підписі до фото актриса розповіла, що багато працює і зовсім не вміє відпочивати. А ще вона так і не змогла позбутися “синдрому відмінниці”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here