Скарлетт Йоганссон втретє виходить заміж

0
1154

Відома голлівудська акторка, 34-річна Скарлетт Йоганссон, заручилась. Її обранець – 36-річний комік Колін Жост, з яким вони зустрічалися упродовж двох років. Цю новину повідомив публіцист актриси, Марсель Парізо, додавши, що дата весілля ще не визначена.
Вперше Жост і Йоганссон разом вийшли у світ в листопаді 2017 року. Для Колена це буде перший шлюб, тоді як Скарлетт раніше була заміжня за актором Раяном Рейнольдсом (2008-2010) та за журналістом Роменом Доріаком (2014-2017), від якого вона виховує 4-річну доньку Роуз Дороті Доріак.
Ще до заручин Скарлетт і Колена журнал “People” повідомив, що їхні стосунки доволі серйозні. Наприкінці березня “People” писав: “Йоганссон закохані і мають багато спільних інтересів, особливо почуття гумору. Скарлетт дуже щаслива”. У журналі тоді додали, що ведуться якісь розмови про шлюб, однак заповітного кроку Жост ще не зробив.

Востаннє Йоганссон і Жост з’явилися разом на червоній доріжці на прем’єрі стрічки “Месники: завершення”. Вони завжди приховували свої стосунки від громадськості і прагнули приватності. Двоє, в першу чергу, не говорять про один одного в інтерв’ю, однак Жост розповів про Скарлетт ще у вересні 2017 року, коли Йоганссон не змогла супроводжувати його на церемонії “Еммі”:
“Вона прекрасна. Вона працює, бо в іншому випадку вона була б тут. Вона дуже крута. Важко мати так багато скарг, вона приголомшлива… Я дуже щасливий. Мені дуже пощастило”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here