Софі Тернер вирішила взяти прізвище свого чоловіка

0
676

Зірка «Гри престолів» неочікувано для прихильників перейшла від статусу нареченої до дружини знатного музиканта Джо Джонаса. Днями раніше у пресі з’явились перші кадри із імпровізованої весільної церемонії двох закоханих. Хоча й зіркова пара не акцентувала увагу на приватності, подія аж надто швидко перейшла до рангу публічної.
Усі чи не одразу подались до обговорення подробиць. Втім, як виявилось трохи згодом, Софі Тернер таки наважилась взяти прізвище свого новоспеченого чоловіка – Джо Джонаса. Так, відтепер ім’я знатної акторки звучить як Софі Джонас. Допоки прихильники звикають до змін, преса не припиняє викидати у світ усе нові факти із зіркового весілля.


Як усі знали, Софі Тернер та Джо Джонас планували цей «особливий» день неабияк ретельно. Згідно з твердженнями, церемонія повинна була відбутись у Парижі влітку. Втім, з огляду на все, закохані не дочекались та одразу після одного із голлівудських заходів подались до Лас-Вегасу, щоб узаконити свої стосунки. Ніхто би не дізнався про шлюб настільки рано, якби не сторіс ді-джея вечірки Diplo. Саме він першим зізнався світу про те, що трапилось.
Подейкують, паризька церемонія таки відбудеться. Закохані всього лише хотіли побратись у колі найрідніших та друзів. Ба більше, без натяку на розкіш. Фейковий Елвіс Преслі, лімузин, кілька фото та невимушене весільне вбрання – вечірка таки вдалась атмосферною. Загалом же, за усіма свідченнями, вечір обійшовся молодятам у 675 доларів, що не вписується до рамок зіркових весіль.


Так чи інакше, подібне серед голлівудського бомонду трапляється нерідко. Знаменитості доволі часто намагаються втекти від зайвих поглядів. Відтак, проводять найбільш пам’ятні дні у своєму житті більш ніж бюджетно. Софі Тернер та Джо Джонас винятком не стали.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here