“Справжня господиня”: Меган Маркл вирощує овочі у саду біля нової резиденції

0
261

Не минуло й тижня, як королівська пара переїхала до своєї резиденції у Віндзорі, а вже з’явилися нові подробиці їхнього проживання у котеджі Фрогмор. Виявляється, 37-річна Меган ще та господиня. Інсайдер розповів, що подружжя вже має власну міні-ферму, на якій вони вирощують продукцію, звичайно, для своїх сімейних потреб.
Як зазначають ЗМІ, герцогиня Сассекська має пристрасть до приготування їжі, тому ще перед переїздом було запропоновано включити невеличку ділянку до просторого саду, де вони зможуть вирощувати деякі продукти для себе.
“Меган регулярно готує для принца Гаррі, і котедж стане ідеальним місцем для приготування їжі з домашніми інгредієнтами з власного саду. Зрозуміло, що вона хоче мати можливість вирощувати овочі, трави і м’які фрукти,” – ділиться інсайдер.

Меган і раніше говорила про свою любов до садівництва. У одному зі старих інтерв’ю герцогиня розповідала, що “виросла в південній Каліфорнії, тому завжди любила садівництво і вирощувати власні овочі. Такий дух “із ферми до столу” був укорінений ще у молодому віці”.
Принц Гаррі з дружиною, які вже за тиждень-два очікувають на поповнення у сім’ї, дуже раді, що встигли переїхати до заповітного дня зустрічі з дитиною. “Вони були дуже збуджені перед початком нового життя разом зі своїм малюком, а також були зацікавлені в тому, щоб їхня дитина змогла насолоджуватися приватністю без вдаваної розкоші”.

З Лондона, зокрема офісу Гаррі та Меган, до Віндзора, де, власне, і розташована нова Резиденція герцога і герцогині Сассекських, всього година їзди. Тому питання довгої дороги особливо не турбуватиме королівську пару та малюка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here