Супермодель Белла Хадід радикально змінила зовнішність

0
415

Одна із найвідоміших персон серед світу високої моди повернулась до старого. Точніше – відновила свій колишній відтінок волосся. Відтепер чи знову Белла Хадід в образі «майже брюнетки». Культова супермодель для нового образу обрала темно-русий колір. Ба більше – дівчина одразу подалась до обкладинок модних глянців.
Цими днями обличчя Белли Хадід постало на першій шпальті цифрового журналу Vogue. Ексклюзивно для глянцю знаменитість зізналась, що таки наважилась залишити свій образ білявки у минулому. На додачу, 22-річна супермодель вбралась в «свіжий» аутфіт безпосередньо із Паризького тижня моди.

View this post on Instagram

Back to dirty blonde, back to my roots ! Per @mertalas wishes ?

A post shared by ? (@bellahadid) on


Що цікаво, Белла Хадід стала обличчям першої обкладинки Vogue у форматі електронному. На ексклюзивному digital-cover іменита модель постала в класичному елегантному образі, подібному до стилю Одрі Хепберн. Вишукане червоне пальто від Givenchy вартістю у кілька тисяч доларів, розкішний капелюх та сережки від бренду Panconesi Riviera, що теж обійшлись у пристойну суму.
«На нашій ексклюзивній обкладинці з’явилась Белла Хадід, яку ви неодноразово бачили. Шия, немов у Марелли Агнеллі, руки на стегнах згідно з манерами вишуканих дам із минулого Vogue, подібних до Лізи Фонсагрівс і Санні Гартнетт. Образ Хадід немов це все урівноважує», – зазначають творці електронного глянцю.


Що цікаво, для проекту була створена серія спеціальних роликів із Беллою, що демонструють усі переваги представлених колекцій від іменитих брендів. Усе це перетворилось на символ поєднання традицій та сучасних технологій. У форматі електронного глянцю творці проекту вирішили акцентувати увагу на важливості переосмислення стилю минулого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here