Супермодель Джіджі Хадід відсяткувала свій день народження

0
485

Громадськість завжди цікавило одне: як супермоделі проводять святкування. З алкоголем чи без, у розкоші чи якнайскромніше – усе зіркове нерідко стає публічним, коли справа доходить до соціальних мереж. Цього року спробувала дати відповідь на одне із «вічних запитань» Джіджі Хадід, відома американська манекенниця.
Публікації дівчини у мережі за лічені години набирають приголомшливі показники вподобань. Що не кадр – преса чи не одразу переймає новину до ТОПів. А сама Джіджі Хадід, тим часом, не припиняє ловити хайп інстапопулярності. Відтак, спеціально до свого 24-го дня народження іменита модель вирішила поділитись із прихильниками ексклюзивними світлинами.


Знаменитість оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram кілька приватних фото із не менш приватного святкування. Як виявилось, на вечірці запрошених було обмаль, тільки найрідніші та друзі Джіджі Хадід. Так чи інакше, вечірка пройшла у конкретному стилі – гості вбрались у джинсовий одяг, іменинниця теж не виокремилась з-посеред інших.
Кожен обрав за основу образу джинси та білий топ. Варто зауважити, що ніхто із присутніх не намагався зайвий раз епатувати. І макіяж, і зачіска – усе більш ніж буденно. Загалом, Джіджі Хадід вирішила зробити акцент на природності. З огляду на оприлюднені кадри, їй це вдалось. Вечір виявився неабияк затишним та душевним, чого не кожен очікував від 24-го дня народження знаменитості.


До світлин зірка додала: «Так вдячна за любов, за день народження, вдячна моїм янголам, які прийшли сюди, щоб відсвяткувати зі мною ще один рік під сонцем». Що традиційно, зворушливе зізнання вмить набрало приголомшливу кількість вподобань.
Нагадуємо, Джіджі Хадід відома як одна із славнозвісних «янголів» бренду «Victoria`s Secret». Її сестра – Белла Хадід, теж супермодель. Загалом, сімейство Хадід славиться приголомшливими статками та палестинським походженням.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here