Супермодель Кара Делевіль таємно одружилась на своїй подрузі

0
472

Ще одне гучне зіркове весілля сколихнуло Лас-Вегас. Адже не так давно знатна супермодель Кара Делевінь тільки зізналась про свої заручини із партнеркою, не кажучи вже про визнання бісексуальності, як таємно стала до вінця. За усіма свідченнями, 26-річна зірка глянців таки одружилась на своїй подружці, 29-річній акторці Ешлі Бенсон, що здобула неабиякої популярності завдяки серіалу «Милі ошуканки».
Весілля відбулось за усіма традиціями Лас-Вегасу, якщо бути точнішим, на манер Елвіса Преслі. Хто чув, подібна церемонія було і в іншого зіркового подружжя, Софі Тернер та Джо Джонаса, що побрались ще весною цього року. Втім, на відміну від своїх попередників, ці імениті молодята вирішили не вигадувати, себто відіграли весілля раптово та без жодних на те планів.

Уже навіть з’явились припущення стосовно вартості вегаської церемонії. За усіма підсумками, весілля парі обійшлось у скромні триста доларів, що навіть для українців за ніщо для настільки важливої у житті дати. Звісно, не пройшло торжество без рідних та друзів. Серед зіркових гостей було помічено Шарліз Терон, братів Джонас та Софі Тернер, вона ж зірка серіалу «Гра престолів».
Що ж, знову скромна вегаська каплиця сповнилась не надто вже й скромними відвідувачами. Так чи інакше, поки доведеться зачекати на нові подробиці. Хоча й шанувальники новоспеченого зіркового подружжя уже добре із цим впорались. Що цікаво, обидві наречені вбрались на власну шлюбну церемонію у чорний total look. Ймовірно, подібним вчинком зірки хотіли підкреслити, що традиції – не означає норма.

Менше з тим, Ешлі не змогла відмовитись від весільного букету. Ось як прокоментував зіркову подію власник каплиці Майкл Келлі: «Кара й Ешлі були впевнені в тому, що роблять, і в тому, що вони означають одна для одної. Вони хотіли, щоб все було просто, тихо і легко». І, зважаючи на все, у зірок це таки вдалось. Хоча й наразі варто врешті зачекати на фото.
Хто не чув, про заручини Кара Делевінь та Ешлі Бенсон повідомили світу лише кілька місяців тому. Шанувальники популярної пари навіть гадки не мали, що події розгортатимуться настільки швидко, що вже казати про лічені тижні. Самі ж наречені не квапились розвіювати подібне бачення прихильників на ситуацію та вирішили зробити усе без сторонніх очей. За класикою Голлівуду, їм це вдалось не так вже й добре. Щонайменше, обійшлось без папараці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here