“Таки не ворогують”: принц Гаррі та Кейт Міддлтон разом відвідали Вестмінстерське абатство

0
491

Ще з моменту одруження прица Гаррі з Меган Маркл минулого року усі почали говорити, що обидві королівські “невістки” Кейт та Меган недолюблюють одна одну. Масла у вогонь підлив нещодавній переїзд герцога та герцогині Сассекських з Кенсінгтонського палацу до котеджу у Віндзорі. 25 квітня, у новозеландський День пам’яті жертв воєн, представники двох королівських сімей, Кейт Міддлтон та принц Гаррі, відвідали Вестмінстерське абатство. Вони обоє посміхалися, показуючи світові свою дружбу. Ніякої вам драми.
Кейт одягнула вишукану сукню та бірюзове пальто до для Дня служби Анзак. У цей день Австралія та Нова Зеландія шанує війська, які служили і загинули у всіх війнах і конфліктах. До герцогині приєднався принц Гаррі.
Він спочатку не мав бути присутнім на службі, тому що його дружина Меган Маркл вже готова народжувати. Оскільки поки що признаків пологів немає, Гаррі все ж таки вирішив з’явитися. Королівський репортер Ребекка Інгліш повідомила, що Гаррі “радий, що він відвідав сьогоднішню службу”.

Чоловік Кейт Міддлтон, принц Вільям, зараз перебуває в Новій Зеландії і власною персоною з’явився на службі там. Це перша за місяць королівська поява на публіці герцогині Кембриджської. До цього її бачили на неофіційній святковій прогулянці з королевою на Великдень у Віндзорі.
Варто зазначити, що поява молодшого сина принцеси Діани та Кейт Міддлтон ще більше розвіяла чутки про їхнє ворогування. Не зважаючи на те, що Гаррі з Вільямом інколи мають непорозуміння, Кейт з Гаррі дуже близькі. “Вона йому як сестра, якої він ніколи не мав,” – пишуть джерела.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here