“Тільки нікому!”: як Софі Тернер святкувала свій дівич-вечір

0
847

Полуниця, шампанське та приватний літак із бандою найкращих подруг – чим вам не запорука вдалого дівішніка? Не так давно Софі Тернер лише стала до вінця зі своїм зірковим нареченим Джо Джонасом, а вже доводиться готуватись до ще однієї весільної церемонії. Втім, коли справа доходить дівич-вечора, жодні клопоти не можуть стати на заваді незабутнім розвагам.
Якщо ти зірка серіалу «Гра престолів» та ще й дружина іменитого американського виконавця – можна сміливо втілювати кожну свою забаганку. Принаймні, якщо справа стосується передвесільної вечірки. Але що робити, якщо «перше» весілля уже було у Лас-Вегасі, та проводити дівич-вечір там же було би, щонайменше, нецікаво. Софі Тернер довго не думала та зібрала усіх своїх подруг, щоб податись до Іспанії.


Допоки до формального весілля у французькій столиці залишилось ще кілька організаційних моментів, новоспечена Джонас проводить свої перші місяці шлюбного життя у компанії найближчих подруг та на гарячому іспанському відпочинку. Що звично, не обійшлось і без Мейсі Вільямс, кращої подруги знаменитості та колеги Тернер по знімальному майданчику. Зрештою, яскраві кадри промовляють самі за себе.
Що цікаво, дівич-вечірка Софі Тернер не обмежилась одним днем. Натовп подружок наречених зібрався до перельоту в Іспанію ще раніше цього тижня. Відтак, святкування розпочалось ще у приватному літаку зірки, оснащеному їжею із McDonald’s та неоновими перуками для кожної із запрошених. Не дивно, що вже на іспанському побережжі дівчата були сповнені запалом та драйвом святкувати далі.

View this post on Instagram

When in Benidorm

A post shared by Blair Noel Croce (@blairnoel) on


І поки ніхто й словом не обмовився про точну дату проведення традиційної весільної церемонії, залишається тільки активно стежити за життям новоспеченого подружжя Софі Тернер та Джо Джонаса. Не виключено, що пара не зможе не обмовитись про бодай щось зі своїх планів. Так і трапилось. За словами закоханих, свято буде класичним, але без химерних елементів таки не обійдеться.
Гостей буде безліч, також гратиме «жива музика». «Jonas Brothers» теж вийдуть на імпровізовану сцену. Усе буде за класикою жанру, навіть дещо жорсткіше. Типова весільна церемонія не обійдеться без елементів кітчу, особливої ж уваги Софі Тернер та Джо Джонас приділили святковому торту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here