Том Фелтон ніколи не передивлявся «Гаррі Поттера»

0
644

Актор, що зіграв Драко Мелфоя у восьми фільмах про Гаррі Поттера, нещодавно зізнався, що не передивлявся жодної частини з часів її прем’єри. Як повідомляє ресурс CinemaBlend, він зробить це разом зі своїми дітьми (яких у нього поки що немає) у значно старшому віці.
«Я бачив фільми про Поттера під час прем’єр, але ні разу не передивлявся. Я відтягую задоволення до того священного дня, коли буду старшим, і зроблю це зі своїми дітьми».
Оскільки найближчим часом Фелтон не планує заводити дітей, йому доведеться почекати ще принаймі з десяток років, поки він перегляне стрічки, у яких знімався все своє дитинство та юність.

Тома можна зрозуміти: коли тобі, наприклад, 11, і ти дивишся на 10-річного себе на екрані, то це одна річ, а коли робиш це у 30-річному віці – відчуття зовсім інші.
До того ж, багато акторів не дивляться фільмів, у яких знялися. Для декого дивно дивитися на себе збоку, а дехто, як-от Джаред Лето, не робить цього, щоб перегляд минулих стрічок не вплинув на їх акторську гру у майбутньому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here