Том Генкс показав, як вони виглядають з дружиною після зараження коронавірусом

0
2085

Голлівудський актор Том Генкс заявив, що вони із дружиною, Ритою Вілсон, перебувають в ізоляції.
63-річний голлівудський актор Том Генкс показав, який вони з його 63-річною дружиною Ритою Вілсон мають вигляд після зараження коронавірусом. Знімком він поділився в Instagram.
“У нас є COVID-19, і ми перебуваємо в ізоляції, тому ми не передаємо його нікому іншому. Є ті, у кого це може призвести до дуже серйозного захворювання”, – написав Генкс. Він зазначив, що можна подолати хворобу, дотримуючись порад експертів. “Пам’ятайте, що, незважаючи на всі поточні події, у бейсболі не плачуть”, – завершив пост актор.
Том Генкс 12 березня зізнався, що у них із дружиною виявили коронавірус. Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила поширення коронавірусу пандемією.
Станом на початок доби 13 березня в Китаї жертвами коронавірусу стало 3176 осіб. Протягом доби від COVID-19 померло семеро осіб. Загальна кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом у Китаї сягнула 80 813, вилікували і виписали 64 111 осіб.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, станом на 12 березня за межами Китаю зареєстровано 44 067 випадків інфікування коронавірусом у 117 країнах. Кількість померлих становить 1440. В Україні станом на 12 березня зафіксовано три випадки зараження коронавірусом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here