Том Хенкс та Ріта Вілсон офіційно стали громадянами Греції

0
242

Як повідомляє E!Online, переможець Оскара та його знаменита дружина офіційно стали громадянами Греції. Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції, підтвердив особисто в пості в Instagram, яким він поділився в суботу, разом з фотографією двох зірок, які тримали свої грецькі паспорти.


«@Ritawilson @tomhanks тепер горді грецькі громадяни!» – підписав фотографію Міцотакіс. Хоча поки неясно, коли був зроблений цей знімок, на початку цього місяця обидва актори вирушили до Греції, щоб відсвяткувати 64-й день народження Тома Хенкса.
В кінці минулого року він отримав право претендувати на грецьке громадянство після того, як колишній президент Греції Прокопіс Павлопуліс підписав почесний орден про натуралізацію для актора.
Пара має багато зв’язків з цією країною, так як вони часто відпочивали в Греції протягом багатьох років. Вілсон також має грецьке походження, і обидва є грецькими православними християнами.
Голлівудська пара, також, зняла кілька фільмів про Грецію та грецької культури, в тому числі «Моє велике грецьке весілля» та продовження 2016 року, а також «Мамма Міа!» і його продовження 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here