Том Круз відновив спілкування з донькою

0
586

В лютому цього року стало відомо, що актор Том Круз відновив спілкування зі своєю донькою Сурі. Він не цікавився її життям вже близько 6 років через те, що вона не бажала сповідувати релігію батька, саєнтологію.
Том Круз є адептом цієї церкви ще з 1990 року, й саме вона стала причиною розлучення із матір’ю його доньки, Кеті Холмс у 2012 році.
Ще тоді у пресі ходили чутки, що ця віра буквально руйнує шлюб Холмс із Крузом. Що він змушує її та доньку виконувати якісь правила, а за непослух дає дивні покарання. Однак пара постійно заперечувала ці чутки й називала їх «повною дурнею» .

Незважаючи на це, Холмс раптово подала на розлучення. Для всіх це стало великою несподіванкою, в тому числі й для самого Тома Круза.
Кеті почала водити доньку в католицьку церкву, після чого Круз обірвав усі зв’язки з колишньою родиною. До того ж, у одному з інтерв’ю він сказав, що в його доньці сидить диявол, і він не буде спілкуватися з нею, поки вона не повернеться у саєнтологію. Крім того, церква заборонила Томові спілкуватися з колишньою сім’єю.
Проте, як повідомляє ELLE, посилаючись на джерело, близьке до Круза, останнім часом він подумує, щоб відмовитися від саєнтології.
«У ньому щось помінялося. Незважаючи на те, що поки що віра для нього на першому місці, серцем він відчуває, що робить неправильно, пропускаючи дорослішання своєї дитини».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here