Три кращих фото Меган Маркл і принца Гаррі на думку королівського фотографа

0
511

За минулий рік герцог і герцогиня Сассекськські багато разів виходили в світ і навіть їздили в тривалі відрядження. Фотограф Самір Хуссейн знімав пару в ході подій і візитів, щоб в результаті вибрати найбільш вдалі знімки знаменитої пари.
Перше фото, особливо справив враження Саміра Хуссейна, було зроблено ним 24 лютого в Марокко. Тоді Меган була ще вагітна, і за кожним її кроком стежили тисячі шанувальників. На знімку обраниця принца Гаррі зворушливо притискається до його грудей. На думку автора, фотографія вийшло максимально чуттєвої і щирою.

View this post on Instagram

Harry & Meghan stroll across South Melbourne beach.

A post shared by SAMIR HUSSEIN (@samhussein1) on


“Тут я запам’ятав їх в горах Атласу – вони спостерігають, як місцеві школярі грають у футбол. Вагітна Меган інстинктивно тягнеться до Гаррі і кладе голову йому на плече, а він, помітивши це, посміхається. Фото було зроблено всього за кілька місяців до народження Арчі і демонструє абсолютну ідилію між подружжям”, – розповів Самір.
Ще один вдалий знімок був зроблений під час щорічного військового параду на честь дня народження королеви. Тоді пройшов тільки місяць з моменту появи на світ маленького Арчі, але Меган вже почала виходити в світ. Для важливого заходу вона вибрала синє плаття і капелюшок в тон. А ось Гаррі з’явився на публіці у військовій формі.
“Публіка була рада бачити пару, а вони виглядали дуже гордими і задоволеними. Цей знімок вдалий, тому що і Меган, і Гаррі дивляться в моєму напрямку, а герцогиня навіть махає рукою”, – підкреслив фотограф.


Після військового параду багато фанатів звернули увагу на те, що фігура Меган змінилася через пологів. Знайшлися навіть ті, хто дорікнув герцогиню Сассекськську в тому, що та недостатньо стежить за своїм зовнішнім виглядом. Сама ж Маркл на заході буквально світилася від щастя і не відходила від чоловіка.
Третій улюблений знімок королівського фотографа був зроблений під час недавнього відрядження подружжя в Африку. На фото Меган танцює разом з мешканкою міста Ньянга. На думку Хуссейна, Маркл поводилася дуже відкрито і дружелюбно, тому кадр виявився таким вдалим.
“Це дуже незвичайна фотографія для представників королівської сім’ї, тому що на ній Меган дає волю емоціям, пускається в танок і повністю насолоджується моментом”, – розповів Самір.


Хуссейн вже багато років знімає членів королівської сім’ї. Він часто публікує в соціальних мережах найвдаліші кадри Єлизавети II, Кейт Міддлтон і Меган Маркл. Спілкуючись з Insider він підкреслив, що в такій делікатній роботі дуже важливо відчувати момент. Завдання фотографа полягає в тому, щоб зловити емоції, які представники правлячої династії часто приховують від сторонніх очей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here