“Це дивно!” – Ріанна прокоментувала своє звання найбагатшої музикантки у списку Forbes

0
350

На початку червня американський журнал “Forbes” оприлюднив список найбагатших людей світу, і 31-річна Ріанна стала першою серед музикантів. Статки зірки оцінили у 600 млн доларів! Їй вдалося обійти Бейонсе, Тейлор Свіфт і навіть поп-ікону Мадонну. Однак, саму Рі ця звістка особливо не потішила. 
Репотерка видання “Е!” Жанна Робертс вирішила з’ясувати у співачки, як вона ставиться до “звання” найбагатшої музикантки світу. На коктейльній вечірці у Нью-Йорку вона поставила це запиння зірці. Ріанна без особливого ентуазіазму з приводу такої честі сказала, що це, щонайменше, “дивно”.

“Ох, вау. “Forbes” – це одна з тих смішних речей, розумієте? – почала співачка. – Це все одно, що ти нагороджуєш людей за те, що вони багаті чи щось у цьому роді. Це дивно. Я ніколи не звикну до цього, але це, звісно, приємна честь для мене”.
Набагато більше натхнення у Рі виявилось до того, аби розповідати репортерці про свою лінію одягу “Fenty”, яку вона лише нещодавно презентувала. Зірка наголосила на тому, наскільки важливим є розмір для неї, а також про те, як тіла жінок (як і її власне) змінюються.
“У нас є моделі зі стандартними розмірами, ви просто отримуєте свої зразки в одному розмірі з заводу. Але тоді я хочу побачити це на моєму тілі, я хочу побачити його на пишній дівчині з широкими стегнами. Я хочу, щоб жінки відчували себе впевнено у моїх речах,” – каже зірка.

Ріанна, яка славиться своїми пишними формами, дбає про те, аби жінкам будь-яких розмірів було зручно у її одязі. Цим самим вона переймалася, створюючи спідню білизну “Savage x Fenty”, що теж принесло їй чимало статків.
Власний бренд зірка створила спільно з французькою компанією “LVMH”. За словами співачки, генеральний директор Бернард Арно довірився їй, що надихнуло Рі ще більше до творчості у дизайнерській сфері.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here