“У чому справа?”: син Джолі та Пітта переїжджає до Південної Кореї

0
624

У вирі резонансного зіркового розлучення чи не найкрасивішої пари Голлівуду, усі подробиці сімейного життя Бреда Пітта та Анджеліни Джолі вилізли назовні, як би актори не прагнули протилежного. Насамперед, громадське обговорення зачепило дітей екс-подружжя, на яких впав нелегкий вибір, кого обирати за опікуна. І, що цікаво, покинута матуся опинилась не у виграшному положенні.
Через постійні чвари та цькування Анджеліною Джолі свого зіркового колишнього, діти потроху почали прямувати у бік батька. Спершу зайшла мова про те, щоб вони лише літні канікули провели у Бреда Пітта, згодом же полеміка почала рухатись у дещо інше русло. 13-річна Шайло, що не так давно вирішила змінити стать, уже висловила своє прагнення переїхати до зіркового татуся.

І поки залишається під питанням, чи послідують за своєю сестрою й інші діти, старший син уже прийняв одностайне рішення – не залишатись жити у жодного із батьків. Натомість, 18-річний Меддокс вирішив переїхати на свою кровну батьківщину, Південну Корею, щоб продовжити там навчання в університеті Енсе на факультеті біохімії. Відтак, парубку залишився лише місяць перебування у Сполучених Штатах Америки.
Тож, з осені цього року ще одна дитина покине оселю Анджеліни Джолі. Тільки-от, на жаль чи на щастя, не задля того, щоб переїхати до Бреда Пітта. Меддокс розпочне самостійне студентське життя у Сеулі, звідки він і родом. Менше з тим, інсайдери додають, що акторка неабияк пишається досягненнями свого сина та аж ніяк не шкодує, що їй таки доведеться із ним розпрощатись.

«Анджеліна неймовірно пишається сином. Вона буде дуже сумувати, але розуміє, що він вже дорослий», – зазначають друзі зіркової матусі. Варто зауважити, що син Джолі та Пітта вступив не в один лише університет Сеулу, але й в інші та не менш престижні навчальні заклади. Проте, в результаті, його вибір пав на Південну Корею.
Разом з тим, якось раніше Меддокс уже навідувався до омріяного університету, хоч і в ролі школяра. Трапилось це у рамках політичного візиту його мами до Південної Кореї, коли акторка зіграла почесну роль пані посла. Та й загалом хлопець завжди цікавився тамтешньою культурою, вивчав мову та активно вів дискусії із місцевими викладачами. Що ж, а поки прихильники в роздумах, яка врешті доля спіткає інших чотирьох дітей зіркового ека-подружжя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here