“У латексному купальнику та рукавичках”: Кайлі Дженнер прикрасила обкладинку глянцю

0
1119

21-річна Кайлі Дженнер, яка визнана наймолодшою мільярдеркою світу, знялась для обкладинки відомого німецького глянцю “Interview”. Свого часу зірка вже позувала для таких журналів як “Vogue”, “Glamour”, “Marie Claire”, тому до шаленої популярності бізнес-вумен не звикати. Однак, образ Кайлі для цієї зйомки просто перехоплює подих.
Сексуальний червоний купальник з латексу неймовірно підкреслив пишні форми 21-річної красуні. Доповнили образ такі ж рукавички, капелюх та яскравий макіяж з червоною помадою.
“Потужний, красивий, сміливий. Новий номер “Interview” вже у продажі. Кайлі Дженнер прикрашає нову обкладинку весна/літо 2019,” – вказано на офіційній сторінці глянцю у Інстаграмі.

Шанувальники бізнес-вумен просто “очманіли” від цієї приголомшливої обкладинки: “Вау!”, “Прекрасна жінка”, “Сенсаційно”, “Королева”, “Яка ж ти красуня”, “Це дуже гаряче!”, “Ідеально!”.
Нагадаємо, нещодавно Кайлі Дженнер поділилась неймовірною світлиною зі своєю донькою Стормі Вебстер у Інстаграмі. На фото мама з донькою лежать у купальниках на батуті. 21-річна Кайлі написала, що останнім часом Стормі немов би приклеїлась до неї. Юзери ж, у свою чергу, зазначили, що це може свідчити про вагітність, адже малюки доволі гостро відчувають “особливий” стан своєї мами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here