У сім’ї Джастіна Бібера і Гейлі Болдвін поповнення

0
946

Зіркова пара лише щойно відсвяткувала другий місяць шлюбу, а вже наважилась, так би мовити, на розширення сім’ї. Як зазначають у соціальних мережах прихильники – «це наймиліше створіння, яке коли-небудь бачив світ».

Це – Оскар Маєр Бібер, для друзів можна просто Оскар. Крихітна кулька хутра у вигляді щеня раптово для усіх з’явилась у помешканні сім’ї Бібер-Болдвін. І, разом з тим – на офіційних сторінках знаменитостей в Instagram. Тепер підписники зможуть дещо відволіктись від світського життя та насолоджуватись милими публікаціями із новим зірковим улюбленцем.

View this post on Instagram

Meet our dogson his name is #Oscar

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


«Знайомтесь, наш песик. Його звуть Оскар», – підписав Бібер свою першу «собачу» публікацію. Та згодом додав: «Я поки не знайшов жодних пояснень, чому ми обрали саме це ім’я. Втім, зважаючи на досвід Болдвін у сфері високої моди, можна припустити, що наш пухнастик був названий на честь культового дизайнера Оскара де ла Рента».

На додачу до численних світлин та відеоматеріалів із щеням, Бібер та Болдвін оприлюднили також кілька передсвяткових фото. Ймовірно, пара буде святкувати Різдво в Онтаріо – в одному із уже як спільних помешкань. Про це свідчить величезна різдвяна ялинка, що мимохідь з’явилась у сторіс Гейлі Болдвін. «Єдина річ у моєму списку побажань – фотографія Оскара, що мирно спить під цим деревом. Дякую, Санта!», – зізналась модель.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here