У сурогатної матері дитини Кардаш’ян та Веста почалися перейми

0
471

Вчора ввечері до ЗМІ потрапила інформація, що Кім Кардаш’ян та Каньє Вест відправились до лікарні, адже у сурогатної матері, яка має народити їм хлопчика, почалися перейми. Наразі невідомо, чи було подружжя у пологовому залі з жінкою. 
У четвер Кім мала з’явитися разом з Кортні та дітьми на відомому “Ellen Show”, однак її сестра прийшла туди лише з малечею. Кортні розповіла, що Кім не може бути там через серйозну причину: сурогатна матір почала народжувати. Що цікаво, це було несподіванкою для усіх, включно з бабусею дітей, Кріс Дженнер, яка також завітала на зйомки проекту.


Разом з Каньє Вестом Кім вже виховує трьох дітей: 5-річну Норт, 3-річного Сейнта та 1-річну Чикаго. Для запліднення сурогатної матері подружжя використало залишок ембріона, який вони створили для того, щоб дати життя ще одній дитині.
Жінці, яка народить подружжю сина, вони заплатять 70 тисяч доларів. Упродовж її вагітності сімейство також надсилало їй певні суми. Нагадаємо, що для того, аби на світ з’явилася Чикаго, Кім та Каньє також скористалися послугами сурогатної матері. Причиною цього стали проблеми моделі зі здоров’ям.

Наразі Кім Кардаш’ян навчається у юридичній академії, у майбутньому вона планує стати адвокатом. Вона присвячує більшу частину свого часу реформі в’язниці, допомагаючи безкоштовно Еліс Марі Джонсон і Метью Чарльз. Минулого тижня Кім посприяла звільненню людини, яка отримала довічне ув’язнення.
У одному з епізодів шоу “Сімейство Кардаш’ян” супермодель поділилась з Каньє Вестом своїми тривогами, адже часу на дітей, на чоловіка та на себе катастрофічно не вистачає. Репер порадив коханій навчитися правильно керувати своїми часовими ресурсами, тоді вдасться встигати все.
Ймовірно, ми вже можемо привітати сімейство з поповненням, адже минуло вже понад 15 годин з початку пологів. Однак, на сторінці зірки у Інстаграмі нової інформації поки що не з’являлося.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here