Урок макіяжу від Кайлі Дженнер: ВІДЕО

0
319


Наймолодша мільярдерка світу за версією журналу “Forbes” досягла таких статків завдяки своєму косметичному бренду “Kylie”. 21-річна модель знялася у двохвилинному ролику для американського “Vogue”, у якому показала майстер-клас і розповіла про своє ставлення до макіяжу.
Для Кайлі макіяж – це щось особливе, і підбирає вона його залежно від настрою та стану душі. Вона заявила, що не вважає себе консерватором у питанні мейк-апу та експериментів. Тому якщо їй сподобається волосся рожевого кольору, вона, не замислюючись, пофарбується.
“Завдяки експериментам з косметикою я почуваюся впевненіше. Я здатна створити собі будь-який настрій, який забажаю. Для мене макіяж – це напрямок мистецтва. Це можливість показати себе та свою креативність. Це дуже цікаво, однак, інколи створення особливого образу може бути непростим. Зараз усе важче і важче бути індивідувальністю у мейк-апі і відрізнятися від інших,” – зазначила Кайлі Дженнер.

У Інстаграмі на модель і учасницю шоу “Сімейство Кардаш’ян” підписано 129 мільйонів користувачів. Її фотографія з маленькою донькою назбирало найбільшу кількість лайків за всю історію існування соціальної мережі. Проте, у січні цього року рекорд побила фотографія курячого яйця, яка виявилась продуманою рекламною кампанією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here