“Ускладнення вагітності”: Емі Шумер скасовує комедійний тур

0
506

Голлівудська акторка, відома своїми пишними формами, сколихнула мережу Instagram прикрим повідомленням. В очікуваний усіма тур 37-річна жінка не поїде. Уся справа у вагітності. Точніше – у її ускладнених проявах.
Ще у жовтні минулого року Емі Шумер та Кріс Фішер повідомили про те, що невдовзі у їхній сім’ї з’явиться поповнення. Втім, ще з перших днів вагітності акторка ніяк не могла впоратись із «ранковим нездужанням».

View this post on Instagram

???❤️

A post shared by @ amyschumer on


«Через ускладнення від надмірної нудоти я не в змозі перебувати в дорозі упродовж кількох наступних тижнів. Так, я планую скасувати завершальну частину свого туру. Збитки компенсуються у касах», – коментує Шумер. Також зірка запевняє, що і вона, і дитина цілком здорові. Зараз жінка переживає третій триместр, але нудота врешті не припиняється. Радше навпаки – стає все нестерпнішою.


Акторка це пояснює так: «Мене нудить щоразу, коли я сідаю до автомобілю. Навіть п’яти хвилин вистачить». Загалом же кінозірка почуває себе цілком добре. Так чи інакше, скасування концертного туру її неабияк засмутило. Вона не припиняє висловлювати свої вибачення у мережі. «Але більше, ніж про це все, я повинна думати про своє здоров’я та здоров’я мого малюка».
Нагадаємо, таке трапляється уже не вперше, що Емі Шумер змушена скасовувати свої плани через «особливе положення». Вперше свої щиросердечні вибачення акторка висловила прихильникам ще у листопаді минулого року. Тоді знаменитість госпіталізували до техаської клініки через надмірну блювоту.

Попри все, Шумер не квапиться призупиняти своє активне життя через вагітність. Раніше цього тижня «майже матуся» приєдналась до двох парадів із іменитої серії «Марді Гра», що у Новому Орлеані. «Часом варто це зробити двічі з різними групами», – зізнається голлівудська зірка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here