Раптово помер дацький принц Хенрік у віці 83 років

0
673

83-річний принц Данії, чоловік королеви Маргарет помер спокійнісінько уві сні після того, як повернувся із лікарні додому. Принц мав інфекційну хворобу легенів. Фігура принца, що викликала багато суперечливих питань навколо своєї персони; до повернення він перебував на лікуванні у Копенгагені.

За життя особа принца привертала рівно як симпатії, так і відразу. Адже Хенрік не цурався висловити свою думку з приводу того, що він так і не став королем. Закони Данії створені таким чином, що, якщо трон посідає принц-чоловік, його жінка автоматично стає королевою. У випадку з принцесою, що посяде трон, на її чоловіка статус короля не розповсюджується.

Але, щодо поваги у адресу дружини-королеви, він ще за життя висловився, що не хоче бути похований разом із дружиною, якій 77 років. Можна сказати, його мрія здійснилася. Ще будучи живим, принц вважав, що жінка не повинна працювати в рівень із чоловіком, адже він голова сім’ї.
Дацький спадкоємець трону ніколи не ліз за словом у кишеню, від цього в нього постійно було проблеми зі ЗМІ. Таким його і запам’ятали. Нехай покоїться з миром.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here