Відома причина розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк

0
925

На хвилі чуток стосовно таємного роману кінопари зі стрічки «Зірка народилась», дійсність дещо викривилась й продемонструвала те, на що ніхто раніше й не сподівався. Причетна до цього Леді Гага чи ні, але одна із найкрасивіших пар Голлівуду таки розлучається. Купер та Шейк більше не разом, про що гучно заявила супермодель своїм переїздом зі спільного помешкання.
Подібні новини неабияк шокували світ. Хоча й у мережі ще задовго до офіційних зізнань ходили чутки стосовно погіршення стосунків між закоханими, ніхто й повірити не міг, що сімейні труднощі призведуть до настільки серйозних наслідків. Навіть маленька донька Лея не стала причиною спробувати ще раз. Ірина Шейк, разом із дитиною, спакувала речі та покинула Купера.

Чи не одразу після появи у мережі настільки приголомшливої інформації прихильники одноголосно заявили, що причина таки у таємному романі із Леді Гагою. Яка, до речі, не так давно і сама покинула свого нареченого за крок до весілля. Відтак, підстав для пліток більш ніж достатньо, тільки-от інсайдери переконують у протилежному.
Так, ініціатором розриву була Ірина Шейк. Хоча й без тиску з боку пліток довкола Леді Гаги не обійшлось, причиною стала зовсім не вона. І, взагалі, справа не у подружній зраді. За словами близьких друзів уже як колишньої пари, труднощі між закоханими наростали доволі таки тривалий час. Шейк очікувала серйозних кроків від Купера, їх вона так і не дочекалась.

Пара, що не перший рік виховує спільну доньку, досі не побралась. Попри посмішки на публіку, імениту супермодель це не на жарт пригнічувало. Разом з тим, їй катастрофічно бракувало уваги від чоловіка, що майже весь свій час віддається роботі і тільки. Ірина Шейк довго сподівались на зміни, особливо ж після народження дитини. Але все залишалось на своїх місцях, допоки вона, звісно, не пішла.
Відтак, в одну мить модель вирішила, що варто ставити крапку. Перш за все, вони надто різні люди із цілковито відмінними поглядами на життя. По-друге, вона не отримувала від зв’язку із Купером те, чого потребувала понад усе – підтримки та близькості. Їх утримувала разом тільки донька. І коли Шейк це усвідомила, вона подалась пакувати речі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here