Відома співачка Кеті Перрі відвідала хвору на рак 8-річну фанатку

0
729

Грейс Мурс дуже сподівалася побачити виступ своєї улюблениці в Аделаїді. Проте, їй довелося від цього відмовитися.
Кеті Перрі відвідала хвору на рак 8-річну фанатку. Дівчинка не змогла відвідати концерт через виявлений у неї раку мозку і необхідність термінової операції. Коли дівчинка не змогла відвідати концерт Кеті Перрі через рак, поп-зірка сама приїхала до неї додому. Після того, як Грейс довелося відмовитися від думки подивитися концерт своєї улюблениці, вона сильно впала духом.
На допомогу їй прийшла 16-річна сестра Тіан. Вона підготувала пост і розмістила його в Twitter. Його перевидали більше 20 тисяч разів. Після цього на зв’язок з Тіанною вийшли представники Кеті Перрі та повідомили, що поп-зірка хотіла б відвідати будинок своїх шанувальниць.


Для Грейс Мурс стало абсолютною несподіванкою, коли на порозі з’явилася її улюблениця, та ще й у супроводі двох гітаристів. Дівчинка повідомила, що вона просто оніміла. Після цього дитина організувала для поп-діви екскурсію будинком.
Потім вони разом з Кеті Перрі заспівали три улюблені пісні дівчинки з репертуару співачки. Звичайно, були автографи та фотосесія. Грейс повідомила в своєму акаунті, що цей день став в її житті одним з кращих, який вона буде дуже довго пам’ятати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here