Відомий Єгор Крід мріє про успішну дівчину

0
2122

Виконавець розповів, що швидше за все, буде звертати увагу на успішних і самодостатніх іноземок. Відомий співак Єгор Крід відверто розповів про те, якою має бути ідеальна дівчина для нього, повідомляють російські засоби масової інформації.
Знаменитий артист і улюблениць мільйонів жінок став новим холостяком в телепроекті “Холостяк”. У шоу за серце знаменитості битимуться багато ефектних дівчат. Крід, однак, має деякі головні критерії, які допоможуть завоювати його серце.
Єгор розповів, що більше йому буде близька представниця прекрасної статі, яка ніяк не пов’язана з шоу-бізнесом і не залежна від соціальної мережі “Інстаграм”.
Також співак буде не проти, якщо дівчина буде успішнішою ніж він. “Цікаво, якщо дівчина буде успішніша ніж я, її успіхи будуть мене мотивувати? Останнім часом виходило так, що мої романи були інтернаціональними. Дівчина з іншої країни не розмовляє російською мовою, не знає нічого про мене, для такої дівчини моя популярність не важлива. Отже, я їй просто сподобався ” – зізнався майбутній герой “Холостяка”.
Нагадаємо, що нещодавно Єгор Крід проводив час в компанії відомої моделі Белли Хадід. Белла і Єгор познайомилися на одній вечірці в Дубаї. Довгонога красуня так зацікавила виконавця, що він без зволікань запросив її на вечерю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here