Відверто: Емма Стоун розповіла про свій психічний розлад

0
701

Оскароносна акторка Емма Стоун, відома багатьма фільмами, зокрема популярним  мюзиклом “Ла-Ла-Ленд” (2016 року), поділилась тим, що вже довгі роки було в неї на душі.

З 7 років Емма (справжнi ім’я та прізвище Емілі Скотт) страждає на тривожний розлад та численні панічні атаки. Акторка відкрито розповіла свою історію:
“Після першого класу, перед тим як перейти до другого, я мала свою першу панічну атаку. Це було дуже, дуже жахаюче та страшно”, – передає слова акторки видання “Е!”. – “Я була вдома у подруги, і зненацька мені здалось, що весь дім у вогні, палає. Я просто сиділа в її спальні і, звичайно ж, дім не горів, проте все у мені кричало і переконувало, що ми помремо”.

Після цього, за словами Емми, вона не могла ходити до своїх друзів в гості і майже весь час залишалась вдома та не хотіла відходити від мами. Наступні два роки панічні атаки продовжувались, і вже навчаючись в другому класі, дівчинкою вона весь час вдавала, що хвора, щоб піти до психолога, який телефонував її мамі, щоб та забрала її додому.
Стоун стала навідувати сеанси психотерапевта, який діагностував у неї тривожність та панічний розлад, проте не розповів про це їй. Зараз акторка переконана, що це було правильним рішенням. “Я дуже вдячна, що не знала, що мала розлад. Я хотіла бути акторкою, а тоді не було багато акторів, котрі б признавались, що страждають від панічних атак”.

Згодом Стоун зрозуміла, що акторство та імпровізація є чудовою терапією, а також, що вона може використовувати досвід своїх пережиттів та емоцій – під час та після них – у зйомках, більш яскраво передаючи емоції своїх персонажів.
Тож Емма Стоун вважає, що тривожність може стати “суперсилою”, якщо взяти її під контроль: “Я вірю, що люди, які мають тривожність та депресію є дуже, дуже чутливими і дуже, дуже розумними, адже світ є складним та лякаючим, особливо якщо ти дуже вразливий – він може бути руйнівним. І якщо ти не дозволиш цьому нищівному впливові здолати себе, а використаєш свою особливість для чогось позитивного та продуктивного – це наче суперсила”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here