Вікторія Бекхем посварилася з батьком чоловіка напередодні сімейного свята

0
790

Девід і Вікторія Бекхем через кілька днів похрестять молодших дітей – Харпер і Круза. Таїнство заплановано на Різдво. Однак в процесі підготовки до свята в зірковій сім’ї трапився конфлікт, пише Daily Mail.
44-річний Девід і 45-річна Вікторія Бекхем влаштують велике сімейне свято, яке пройде в маєтку Котсуолдс. Родичі та зіркові гості вже починають прибувати в Лондон. Серед запрошених знаменитостей: Лів Тайлер, Елтон Джон і Девід Ферніш. Хрещеною мамою восьмирічної Харпер стане Єва Лонгорія. Сьогодні актриса почала готуватися до таїнства разом з сестрою Вікторії, Луїзою Адамс, яка стане для дівчинки другою хресної. Хрещеним батьком 14-річного Круза буде Гай Річі.
До слова, на заході знайдеться місце всім, крім падчерки батька Девіда Шарлотти, яка запрошена на свято. З квітня цього року Тед Бекхем складається у відносинах з матір’ю 27-річної Шарлотти – Хіларі Мередіт. “Шарлотта вважає, що вони сім’я і повинні бути запрошені як єдине ціле. Зрештою Тед запитав Девіда, чи можуть вони привести її. Він сказав, що поговорить з Вікторією, але потім повернувся і вибачився за те, що нічого не вийде”, – повідомив інсайдер.

Після небажання Вікторії бачити на хрестинах доньку Мередіт, Тед Бекхем образився на родичів. Наразі невідомо, чи з’явиться він сам на торжестві.
До слова, Вікторія Бекхем з недовірою ставиться до усіх сторонніх. Навіть всі співробітники, які будуть працювати на хрестинах, підписали угоду про нерозголошення. Також на святі гостей чекає дрес-код: казкові костюми. Зоряна пара хоче перетворити обряд в грандіозне свято.
“Девід і Вікторія вважають, що Різдво – дуже вдалий час для хрестин. Напої будуть текти річкою, кухарі подаватимуть приголомшливу їжу і буде вражаючий феєрверк”, – додав інсайдер.
Нагадаємо, Девід і Вікторія одружені 20 років. Крім Харпер і Круза у пари є 20-річний син Бруклін і 17-річний Ромео. Хрещеним батьком старших спадкоємців зірок є співак Елтон Джон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here